top of page

Nasze pokoje

Dysponujemy 10 pokojami wyposażonymi w nowoczesne łazienki z prysznicami, w pokojach jest bezpłatne wifi, ręczniki, czajnik, kubeczki i szklanki. Większość pokoi posiada balkon lub taras z widokiem na góry.

pok1.JPG

01

Pokój dwuosobowy na parterze

Pokój znajduje się na parterze, blisko jadalni i recepcji. Polecany dla starszych osób, nie wymaga chodzenia po schodach. Powierzchnia wraz z łazienką - 14 m2. W pokoju duże łóżko 180 x 200 cm, szafa na ubrania, komoda, biurko, krzesła, stoliki nocne z lampkami, tv. Pokój posiada balkon z widokiem na góry.

02

Pokój dwuosobowy na 1. piętrze

Pokój usytuowany na pierwszej kondygnacji po przejściu małego korytarza. Bardzo cichy. Powierzchnia wraz z łazienką 15m2. W pokoju: łóżko 160 x 200 cm z możliwością podziału na dwa  pojedyncze ,mała szafa na ubrania, biurko, krzesła, stoliki nocne z lampkami, tv. Pokój posiada duży balkon wspólny z pokojem nr. 3.

pok2.jpg
pok3.jpg

03

Pokój dwuosobowy na 1. piętrze

Pokój usytuowany na pierwszej kondygnacji, blisko klatki schodowej.  Powierzchnia wraz z łazienką 15m2. W pokoju: łóżko 160 x 200 cm z możliwością podziału na dwa  pojedyncze ,mała szafa na ubrania, biurko, krzesła, stoliki nocne z lampkami, tv. Pokój posiada duży balkon wspólny z pokojem nr. 2.

04

Pokój czteroosobowy na 1. piętrze

Pokój usytuowany na pierwszym piętrze, blisko wejścia do sali kominkowej i bawialni. Powierzchnia pokoju wraz z łazienką to ok. 15 m2. W pokoju znajduje się łóżko 160 x 200 cm z możliwością podziału na dwa  pojedyncze , łózko piętrowe, mała szafa na ubrania, biurko, krzesła, stoliki nocne z lampkami, tv. Pokój posiada  balkon z widokiem na góry.

pok5.HEIC
pok2.jpg

05

Pokój dwuosobowy na 2. piętrze

Pokój usytuowany na drugiej kondygnacji po przejściu małego korytarza. Bardzo cichy. Powierzchnia wraz z łazienką 15m2. W pokoju: łóżko 160 x 200 cm z możliwością podziału na dwa  pojedyncze ,mała szafa na ubrania, biurko, krzesła, stoliki nocne z lampkami, tv. Pokój posiada duży balkon wspólny z pokojem nr. 6. 

06

Pokój dwuosobowy na 2. piętrze

Pokój usytuowany na pierwszej kondygnacji, blisko klatki schodowej.  Powierzchnia wraz z łazienką 15m2. W pokoju: łóżko 160 x 200 cm z możliwością podziału na dwa  pojedyncze ,mała szafa na ubrania, biurko, krzesła, stoliki nocne z lampkami, tv. Pokój posiada duży balkon wspólny z pokojem nr. 5.

pok5.HEIC
pok7-1.jpg

07

Pokój czteroosobowy na 2 piętrze 

Pokój usytuowany na drugim  piętrze, blisko klatki schodowej.  Powierzchnia pokoju wraz z łazienką 28 m2. W pokoju: łóżko 160 x 200 cm z możliwością podziału na dwa  pojedyncze ,oraz dwa pojedyncze łóżka 80 x 200 cm., szafa na ubrania, komoda, stół, krzesła, stoliki nocne z lampkami, tv. Duża łazienka do której wchodzi się przez mały korytarzyk w obrębie pokoju.

08

Pokój trzyosobowy na 2. piętrze

Pokój usytuowany na drugim  blisko klatki schodowej.  Powierzchnia wraz z łazienką 15m2. W pokoju: łóżko 160 x 200 cm z możliwością podziału na dwa  pojedyncze ,oraz jedno łóżko 80 x 200 cm., mała szafa na ubrania, biurko, krzesła, stoliki nocne z lampkami, tv. Pokój posiada balkon  z widokiem na góry.

pok8_2.jpg
pok9.jpg

09

Pokój czteroosobowy na 3. piętrze

Pokój usytuowany na trzeciej kondygnacji, blisko klatki schodowej.  Powierzchnia wraz z łazienką 20m2. W pokoju: łóżko 160 x 200 cm z możliwością podziału na dwa  pojedyncze  oraz łóżko piętrowe ,mała szafa na ubrania, komoda, krzesła, stoliki nocne z lampkami, tv. Pokój posiada duży taras z widokiem na góry.

10

Mały pokój dla jednej lub dwóch osób na 3. piętrze

Pokój usytuowany na trzecim pietrze blisko klatki schodowej. Bardzo cichy, mały ale kameralny, jasny z pięknym widokiem na góry . Powierzchnia wraz z łazienką 12m2. W pokoju: łóżko 140 x 200 cm , mała szafa na ubrania, biurko, krzesła, stoliki nocne z lampkami, tv. Pokój posiada balkon  z widokiem na góry.

pok10.jpg
bottom of page