W pensjonacie KiM


 Witamy Państwa na stronie internetowej „Pensjonatu Kasia i Michał”, położonego w samym sercu narciarskiego kurortu Szklarska Poręba, posiadającego najdłuższe trasy zjazdowe w Polsce, oddalonego od głównego wyciągu narciarskiego na Szrenicę ok.150 metrów. Dzięki takiej lokalizacji „zimowe szaleństwo” jest na wyciągnięcie ręki a piesze wycieczki nie wymagają dodatkowej logistyki.

 W naszej ofercie zapewniamy Państwu wygodne pokoje 1,2,3 osobowe oraz trzy pokóje rodzinne wyposażone w nowe meble, komfortowe łazienki, TV , internet Wi-Fi. 

 Nasz pensjonat to przede wszystkim wspaniała rodzinna atmosfera i doskonała kuchniasłynąca z domowych smaków i bogatych porcji.

 Chcąc spędzić miło wieczór, proponujemy relaks w stylowo urządzonej Sali Kominkowejgdzie przy trzasku palącego się drewna można poczytać książkę czy też napić się specjałów przygotowanych specjalnie na takie chwile. Można  zagrać w piłkarzyki a najmłodsi w specjalnie przygotowanym pokoju nie będą się nudzić. Korzystając z pogody, w naszym pięknym ogrodzie nad strumykiem, organizujemy biesiady przy ognisku lub grillu.

 Posiadamy profesjonalnie wyposażoną salkę konferencyjną, dzięki czemu szkoleniaprowadzone w naszym pensjonacie są wygodne a domowy klimat tworzy potrzebną w takich sytuacjach intymność i spokój. Proponujemy także własny program szkoleniowy o tematyce bezpiecznej i ekologicznej jazdy samochodem.

 Ponadto dla grup zorganizowanych zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem wycieczek w góry czy też do Czech lub Niemiec.

 Posiadamy własną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i współpracujemy z najlepszym instruktorem narciarstwa na świecie – Zygmuntem.

 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami specjalnymi.

Katarzyna i Michał Kopeć